Bestsellery
Arcoiris A1/A2 podręcznik + płyta MP3
Arcoiris A1/A2 podręcznik + płyta MP3
109,90 zł
szt.
 Spazio Italia 1- podręcznik ucznia
Spazio Italia 1- podręcznik ucznia
128,00 zł
szt.
Arcoiris B1.1 podręcznik + płyta MP3
Arcoiris B1.1 podręcznik + płyta MP3
89,90 zł
szt.
Bescherelle 1 Conjugaison
Bescherelle 1 Conjugaison
49,90 zł
szt.
GRAMÁTICA ATIVA 1
GRAMÁTICA ATIVA 1
88,00 zł
szt.
ELI Vocabulario Ilustrado Español
ELI Vocabulario Ilustrado Español
55,00 zł
szt.
Gente Hoy 1 Podr. + CD
Gente Hoy 1 Podr. + CD
135,00 zł
szt.

Jeszcze kilka lat temu znajomość anielskiego wystarczała, aby czuć się swobodnie podczas zagranicznych podróży lub w kontaktach ze znajomymi z innych krajów. Obecnie coraz większą wagę przykładamy do tego, aby się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Chcemy rozszerzać horyzonty, podróżować w rozmaite miejsca i rozmawiać w obcych miastach z ich lokalnymi mieszkańcami. M.in. z tego powodu nauka języka rumuńskiego staje się coraz bardziej popularna. Jeśli i Ty chcesz poznać jego tajniki, kup u nas podręcznik, słownik i inne przydatne książki!

Nauka języka rumuńskiego - pomoce dydaktyczne

W ofercie mamy m.in. klasyczne podręczniki, kursy, słowniki oraz rozmówki. Opracowania te są dostosowane do potrzeb osób początkujących, średniozaawansowanych lub zaawansowanych. Zawierają materiał podzielony na tematy i działy, a w tym ćwiczenia, które rozwijają umiejętność czytania, pisania, mówienia oraz słuchania.

Repetytoria dla początkujących pomogą Ci poznać np. alfabet - wprawdzie jest on łaciński, ale posiada 5 dodatkowych liter i aż 12 dodatkowych znaków! - oraz podstawy gramatyki:

  • pięć przypadków;
  • odmianę czasowników przez osoby, liczby, czasy, tryby oraz strony;
  • cztery koniugacje
  • i wiele innych zagadnień!

Nauka rumuńskiego przez zabawę - gdy, multimedia i literatura

Niezależnie od tego czy dopiero rozpoczynasz przygodę z tym językiem, czy ją kontynuujesz, zawsze możesz ją urozmaicić! Mamy dla Ciebie nie tylko standardowe podręczniki, ale także ciekawe produkty, które łączą naukę z zabawą! Możesz poznawać tajniki języka rumuńskiego wykorzystując rozmówki, samouczki i słowniki, ale możesz też sięgnąć po wesołe gry dydaktyczne i multimedia!

Fiszki, audiobooki, aplikacje lub programy komputerowe są świetnym urozmaiceniem codziennych lekcji. Pomagają przyswajać i utrwalać materiał w przyjemny – i humorystyczny – sposób!

Jeśli Ciągle się wahasz czy nauka rumuńskiego jest dla Ciebie, po prostu spróbuj. Nie będziesz żałować i szybko się w nim zakochasz. Język ten ma w sobie trudne do uchwycenia piękno. Jest wyrafinowany niczym francuski, melodyjny jak włoski, energiczny niby hiszpański, a także unikatowy, zupełnie jak portugalski.

Więc jak? Zaczynasz?

Rumuński nie gryzie!

Rumuński nie gryzie!
Rumuński nie gryzie!

Unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka rumuńskiego przeznaczony jest dla osób początkujących, które chcą szybko i skutecznie opanować podstawy języka na poziomie komunikatywnym.

Wyjątkowa metoda nauki opiera się na rozwiązywaniu licznych ćwiczeń trenujących wszystkie kompetencje językowe: czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie. Dzięki niej poznasz niezbędne słownictwo dotyczące 40 najważniejszych zagadnień, podstawy gramatyki i gotowe zwroty konwersacyjne.

W 10 rozdziałach tematycznych znajdziesz ciekawe teksty, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także ciekawostki o Rumunii. Na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach tłumaczeń ważnych lub trudnych słów i wyrażeń.

Dołączona gratis płyta MP3 z prawie 90 minutami nagrań profesjonalnych lektorów pomaga w nauce  poprawnej wymowy i skutecznym zapamiętywaniu niezbędnych słów i zwrotów.

Rumuński NIE GRYZIE! to kurs, z którym:

  • poznajesz użyteczne słownictwo
  • trenujesz znajomość gramatyki
  •  uczysz się gotowych wzorców konwersacyjnych
  • ćwiczysz poprawną wymowę dzięki nagraniom na płycie CD MP3
  • poznajesz współczesny, codzienny język rumuński 

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki i przekonaj się, że rumuński  nie gryzie!

EAN: 9788377889114

 

Cena: 44,00 zł
szt.

SŁOWNIK POLSKO-RUMUŃSKI RUMUŃSKO-POLSKI

SŁOWNIK POLSKO-RUMUŃSKI RUMUŃSKO-POLSKI
SŁOWNIK POLSKO-RUMUŃSKI RUMUŃSKO-POLSKI

Nowy słownik polsko-rumuński i rumuńsko-polski, najobszerniejszy słownik tego typu dostępny obecnie na rynku wydawniczym.

Publikacja zawiera łącznie około 35 tysięcy wyrazów hasłowych, wyrażeń, zwrotów i przykładów ich użycia, występujących we współczesnym języku mówionym oraz tekstach pisanych o różnym charakterze (prasa, literatura).Wprowadzono również wyrazy i znaczenia nowe lub pominięte w innych słownikach (słownictwo potoczne).

Słownik adresowany jest zarówno do czytelnika polskiego, jak i rumuńskiego, jednak uwzględnia on przede wszystkim specyficzne trudności Polaków posługujących się językiem rumuńskim - stąd rozbudowane informacje gramatyczne przy poszczególnych hasłach (w części rumuńsko-polskiej), polskojęzyczne komentarze uściślające znaczenie wyrazu oraz poprzedzający część słownikową zarys gramatyki języka rumuńskiego. Dodatkowym atutem są zawarte w słowniku rozmówki polsko-rumuńskie, które stanowią wprowadzenie do rumuńskiej etykiety językowej (najważniejsze formuły grzecznościowe) oraz zawierają najczęstsze wyrażenia i zwroty używane w typowych sytuacjach komunikacyjnych, w jakich mogą znaleźć się Polacy przebywający w Rumunii (jak zasięganie informacji, zakupy, usługi).

Autorzy słownika są doświadczonymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi Instytutu Filologii Romańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

EAN: 9788362008247

Cena: 85,00 zł
szt.
INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Rumuński nie gryzie!
Rumuński nie gryzie!
44,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl