Bestsellery
Arcoiris A1/A2 podręcznik + płyta MP3
Arcoiris A1/A2 podręcznik + płyta MP3
109,90 zł
szt.
 Spazio Italia 1- podręcznik ucznia
Spazio Italia 1- podręcznik ucznia
128,00 zł
szt.
Arcoiris B1.1 podręcznik + płyta MP3
Arcoiris B1.1 podręcznik + płyta MP3
89,90 zł
szt.
Bescherelle 1 Conjugaison
Bescherelle 1 Conjugaison
49,90 zł
szt.
GRAMÁTICA ATIVA 1
GRAMÁTICA ATIVA 1
88,00 zł
szt.
ELI Vocabulario Ilustrado Español
ELI Vocabulario Ilustrado Español
55,00 zł
szt.
Gente Hoy 1 Podr. + CD
Gente Hoy 1 Podr. + CD
135,00 zł
szt.

Zachwyciła Cię historia, przyroda i kultura Portugalii? W końcu wybierasz się tam na urlop? Nie daj się zaskoczyć podczas podróży, zakupów lub wycieczki po mieście. Kup nasze rozmówki, naucz się podstawowych zwrotów i baw się dobrze na wymarzonych wakacjach! Przygotowaliśmy dla Ciebie podręczniki ze skondensowanymi informacjami, które są przestawione w przyjaznej i łatwej do zapamiętania formie.

Przygotuj się na każdą sytuację - rozmówki portugalskie

Dzięki poniższym publikacjom, nauczysz się podstawowych zwrotów na powitanie i pożegnanie. Poczujesz się bezpieczniej, gdy dowiesz się, jak znaleźć szpital lub drogę na przystanek. Łatwiej będzie Ci zrobić zakupy w sklepie spożywczym lub punkcie z pamiątkami!

Informacje, zwroty i słówka, które znajdują się w podręcznikach, zostały pogrupowane tematycznie. Wszystko po to, aby było Ci łatwo znaleźć potrzebne zagadnienie. Książki z księgarni Romanista mają optymalne formaty, dlatego warto zabrać je ze sobą w podróż! Do ostatniej chwili – jeszcze w samolocie – możesz uczyć się nowych słówek!

Rozmówki portugalskie

Rozmówki portugalskie
Rozmówki portugalskie

Rozmówki polsko-portugalskie Lingea zawierają wszystko, co potrzebne w podróży. Uporządkowaliśmy zwroty, dzięki którym odnajdziesz się w drodze, podczas szukania miejsca noclegowego czy na lotnisku i na dworcu. Wieczorem będzie Ci łatwiej w restauracji, barze czy na zakupach. Zawarliśmy również wyjaśnienia napisów informacyjnych, nazw dni tygodnia oraz kolorów i liczebników.

  • 320 stron
  • 2 600 zwrotów i wyrażeń
  • 1 600 słówek pogrupowanych tematycznie
  • 6 000 haseł w słowniku
  • Wymowa
  • Informacje praktyczne

EAN: 9788365049865

 

Cena: 33,00 zł
szt.

Rozmównik polsko-portugalski

Rozmównik polsko-portugalski
Rozmównik polsko-portugalski

 

Rozmównik polsko-portugalski pomoże Ci rozwiązać język w każdej sytuacji. Łączy w sobie zalety słownika i rozmówek. Jest zatem idealnym rozwiązaniem zarówno na wyjazd za granicę jak i naukę języka w domu.

  • 448 strony
  • 1 400 haseł głównych
  • 11 500 przykładowych zdań, wyrażeń i zwrotów ilustrujących użycie danego hasła w rozmaitych kontekstach
  • Kompendium gramatyki portugalskiej wraz z przykładami

Rozmównik łączy w sobie zalety słownika i rozmówek. Zawiera on bowiem ułożone alfabetycznie hasła, które odpowiadają podstawowemu zasobowi słownictwa. Pod każdym z nich znajduje się wiele praktycznych zdań, idiomów i frazeologizmów, zawierających słowo kluczowe. W odróżnieniu od rozmówek, wybór przykładów nie jest ograniczony tematycznie, ale zawiera najczęściej używane, utarte zwroty. Bez uciążliwego poszukiwania można więc znaleźć zdanie lub wyrażenie, którego właśnie potrzebujemy. Większość przykładów może być użytych wprost, inne można łatwo dopasować do konkretnej sytuacji. W ten sposób możemy poszerzyć swoje słownictwo oraz doskonalić umiejętność posługiwania się językiem obcym.

Oprócz 1 400 haseł głównych oraz 11 500 przykładów również potocznych i slangowych, Rozmównik zawiera kompendium gramatyki, wzbogacone o przykłady ilustrujące reguły gramatyczne i ułatwiające ich opanowanie. Celem autorów Rozmównika było ułatwienie czytelnikowi zdobywanie umiejętności wyrażania się w sposób jak najbardziej zbliżony do rodzimych użytkowników języka.

Rozmównik będzie przydatny zarówno dla uczniów początkujących, jak i tych średnio zaawansowanych, którzy chcą wyrażać się w języku portugalskim w sposób naturalny i poprawny.

EAN: 9788365049575

Cena: 49,90 zł
szt.
INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl